ETUSIVUTALOPAKKI-MALLISTOTALOPAKKI-INFORAKENNUSLUPAPIIR.MUUT PIIRUSTUKSETHINNASTO
TILAUSYRITYSREFERENSSITKAAVAKKEETVASTAAVA TYÖNJOHTAJA/SUUNNITTELIJA
       
  Etelä-Suomen Lääni

 
     
  ARKDesignare Ky, Hannele Laurinharju (RA, kokemus 21v)  
  arkdesignare@elisanet.fi  
  puh. 041-5375140  
  Riihimäki ja ympäristö 100 km:n säteellä  
     
  Huttunen Ari ari.huttunen@APH-valvonta.com  
  puh. 050-3635366 (Insinööri AMK)  
  Pääkaupunkiseutu  
     
  Ins. tsto JYKO / Jyri Koski      
  inststo.jyko@gmail.com www.saunalahti.fi/jyko  
  puh. 040-5009603  
     
  Ins. tsto Palorinne Tmi tapani.palorinne@palorinne.fi  
  puh. 040-8614944 (RI)  
     
  Jorma Haataja wikke@vihtilainen.com  
  puh. 040-5137955 (RKM, kokemusta 30v)  
  Kyöstinpolku 4, 03100 Nummela  
 
Kuntoarviot, sisäilmatutkimukset, lämpökuvaukset, kosteusmittaukset,
ilmavuodot, valvonta, vastaavamestari, konsultointi, asemapiirrokset, paikalla
mittaus
 
     
  JTH-RKM Palvelu jth-rkm@luukku.com  
  puh. 0440-542758  (RKM, kokemusta 20v)    
  Hamina, Kotka, Miehikkälä, ja Virolahti    
       
  Kari Jussila kjussila@welho.com    
  puh. 0400-511266 fax 09-43926761 (RA, kokemusta 9v / muurari, kokemusta 6v)    
  Helsinki, Vantaa, Sipoo, Kerava, Järvenpää, Tuusula, Nurmijärvi, Vihti, Siuntio    
       
  Pitkänen Juhani pitjuh1@dnainternet.net    
  puh. 050-3200434 (RKM, kokemusta 30v)    
       
 

Rakennuspalvelu Tapani Nurmikivi   tapani.nurmikivi@dnainternet.net

   
  puh. 040-5711147 (RKM)    
  Lohja, Vihti, Sammatti, Karjalohja, Karjaa, Nummi-Pusula, Siuntio    
       
 

Oldbuild Oy

   
  oldbuild@gmail.com www.vastaavatyonjohtaja.net    
  puh. 045-8687583    
       
 

Valvonta-Linja M.M Oy / Martti Merikanto

   
  martti.merikanto@msoynet.com    
  puh. 0400-490486 (RA/RKM, kokemusta n.40v)    
  Mäntsälä, Pornainen, Sipoo, Järvenpää, Kerava Tuusula, Hyvinkää, Riihimäki, Oromattial ja muut lähikunnat    
       
  ZEKATA / Samuli Suomela     
  posti@zekata.fi www.zekata.fi    
  puh. 0400-582335    
       
       
Huom! Tämän sivun ammattilaiset ovat itsenäisiä yrittäjiä - ole heihin yhteydessä suoraan joko puhelimitse tai sähköpostilla.
       

Ark-Moon